separator

Oferta

Wirtualne wycieczki

Interaktywne video 360°

Panoramy sferyczne

Zdjęcia 3d obiektów

Panoramy mobilne

Fotografia reklamowa

Panoramy z lotu ptaka

Broszury Flipping Book

Gigapanoramy

Serwisy internetowe

Video 360 - demo

Video 360 - Airshow 2015 - relacja

Video 360 - Airshow 2015 - przelot samolotem Iskra

Video 360 - TVP Panorama

Video 360 - Kolejny dzień w biurze

Film ineraktywny - Skoda Rapid Spaceback

Interaktywne, sferyczne video 360

Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do statycznych zdjęć 360° i wirtualnych wycieczek. Teraz możecie również wzbogacić swoje witryny i prezentacje o sferyczne filmy video 360°.

Jak to działa

Okrągła, niewielkich rozmiarów głowica kamery, dzięki 11 wbudowanym obiektywom rejestruje obraz w zakresie pełnej sfery (360x160°). Efekt można porównać do tego stosowanego w grach video typu Assasin Creed czy Wiedźmin - akcja wokół toczy się jak na filmie, a oglądający przy użyciu myszki lub touchpada może dowolnie wybierać ujęcia rozglądając się na boki, do tyłu, do góry i w dół. I to wszystko ani na chwilę nie zatrzymując obrazu...

Nagrany materiał video jest poddawany postprodukcji. Oprócz standardowego montażu, film 360° moża wyposażyć również w podkład dźwiękowy, maski, dodać grafikę, efekty 3D, głos, linki, ramki i wiele innych elementów znanych z wirtualnych wycieczek.

Możliwości

Kamera sferyczna łatwo dostosowuje się do pomysłów i stopnia ich kreatywności. Daje się wykorzystać zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz, pozwala się podpiąć do różnego typu pojazdów, urządzeń i elementów otoczenia: od statywu i plecaka, przez narty, rower, samochód, samolot, po sufit, kolumnę i wiele innych. Lubi wyzwania i eksperymenty, a rejestrując wszystko dookoła nie pominie żadnego szczegółu.

Możliwość rejestracji i wizualizacji ścieżki przechwyconej z czujników GPS kamery oferuje zastosowania daleko wykraczające poza obszar rozrywki i marketingu. To zupełnie nowe narzędzie w dziedzinie dokumentacji wizualnej, rozwiązanie o niemal nieograniczonych zastosowaniach.

Zakres usług

  • Planowanie i aranżowanie nagrania
  • Post-produkcja
  • Wzbogacenie nagrania efektami multimedialnymi
  • Upowszechnienie i dystrybucję gotowego materiału (zintegrowanie go ze stroną internetową oraz aplikacjami)

Video 360 - akcja sił specjalnych Video 360 z lotu ptaka

Video 360 - Przejazd czołgiem T-54/55 Video 360: I Piknik Historyczny

Video 360 - Stadion Narodowy w Warszawie Video 360: Pepsi Arena