Panoramiczny reportaż Panoramy obiektów przemysłowych Panoramy z lotu ptaka Panoramy eventowe Wirtualne spacery po muzeach Panoramy 360 hoteli i pensjonatów Panoramy wirtualne
separator

Oferta

Wirtualne wycieczki

Interaktywne video 360°

Panoramy sferyczne

Zdjęcia 3d obiektów

Panoramy mobilne

Fotografia reklamowa

Panoramy z lotu ptaka

Broszury Flipping Book

Gigapanoramy

Serwisy internetowe

VR wirtualna rzeczywistość

Wirtualna rzeczywistość

Przygotowane przez nas panoramy sferyczne jak i interaktywne filmy 360 można oglądać w goglach VR. Dzięki temu tworzona przez nas wirtualna rzeczywistość nabiera nowego wymiaru.

Do oglądania prezentacji i filmów panoramicznych możemy przygotować międzyplatformową aplikację WEB, bazującą na technologii HTML5, lub aplikację przeznaczoną do zainstalowania na tabletach lub smartfonach pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Android.


VR wirtualna rzeczywistość

Maksymalny komfort

Wirtualne zwiedzanie nie byłoby tak absorbujące gdyby nie tworzone przez nas interfejsy umożliwiające wygodne poruszanie się między poszczególnymi ujęciami sferycznymi, wybór sceny jaką się danej chwili chce oglądać, możliwość uzyskania dostępu do innej zawartości multimedialnej, czy wreszcie sterowanie samą prezentacją.

Nawigacja odbywa sie wyłącznie dzięki ruchom głowy, i zatrzymaniu wzroku na elementach interaktywnych na chwilę dłużej. Nie ma potrzeby ręcznego sterowania prezentacją.

Chcesz wyświetlić pomoc, zmienić ustawienia wyświetlania, sprawdzić co jeszcze możesz zwiedzić? Nie ma potrzeby ściągania gogli - wszystko to możesz zrobić bez potrzeby wychodzenia z wirtualnego świata.