ai360.pl logo
Szukaj

Panoramy sferyczne z lotu ptaka

 

Zmień perspektywę

panoramy z lotu ptaka

Wystarczy parę metrów a świat zmieni się nie do poznania...

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce oferujemy kompleksową realizację panoram wirtualnych z lotu ptaka.

Posiadasz ciekawy obiekt, działkę budowlaną, tereny inwestycyjne, rozległe tereny rekreacyjne? Chcesz w niecodzienny sposób zaprezentować zealizowaną właśnie inwestycję drogową? Chcesz wyjść przed szereg i pokazać swoje miasto w sposób, w jaki nikt go jeszcze nie oglądał? Dzięki panoramom sferycznym z lotu ptaka zrobisz to doskonale.

Standardowe panoramy wykonywane są ze statywu, a aparat fotograficzny znajduje się na wysokości oczu obserwatora. Dlatego widz ma wrażenie, że ogląda scenę samodzielnie i ze swojej perspektywy.

Przeniesienie punktu obserwacji zaledwie o kilka metrów w górę zmienia diametralnie sposób postrzegania obserwowanej przestrzeni. Podwyższenie go o kilkadziesiąt metrów sprawia, że w polu widzenia znajdują się obiekty zupełnie niewidoczne z perspektywy przechodnia. Dlatego panoramy wirtualne z lotu ptaka, wykonywane zwłaszcza z miejsc oddalonych od naturalnych platform i obiektów wysokościowych oferują tak unikalne spojrzenie na przestrzeń i znajdujące się w jej obrębie obiekty.

Zdjęcia panoramiczne z wysokości umożliwiają również swobodną obserwację w każdym kierunku (pełne 360x180°), zachowane są również wszystkie parametry oferowane przy produkcji panoram sferycznych (takie jak wysoka rozdzielczość, możliwość tworzenia zdjęć HDR itp.).

Co oferujemy

Nasza oferta

Wykonujemy wysokiej jakości panoramy sferyczne z lotu ptaka, z dowolnej wysokości i wykonane dowolną techniką - od wysokich masztów fotograficznych, poprzez jedno i wielowirnikowe drony, a nawet wykorzystanie samolotów.

Przykłady

zastosowania

Co warto pokazać w taki sposób...

Panoramy 360 - oczyszczalnia ścieków w Komorowicach

Tereny przemysłowe

Z wysoka wszystko wygląda lepiej - rozległej infrastruktury przemysłowej nie sposób pokazać lepiej niż za pomocą ujęć z lotu ptaka.

Panoramy sferyczne - inwestycje drogowe

Inwestycje drogowe

Zdjęcia panoramiczne wykonane ze statywu nie pokażą zbyt wiele. Rondo czy skrzyżowanie? 30 metrów w górę rozwieje wątpliwości.

Równica - panorama z lotu ptaka

Atrakcje turystyczne

Punkty widokowe oferujące zapierające dech w piersiach widoki można sfotografować tradycyjnie. Można też dostarczyć dodatkowych wrażeń.

Panoramy zlotu ptaka - Aqua Park Start

Rekreacja i wypoczynek

Kąpielisko, tor saneczkowy czy stok narciarski... To zdecydowanie trzeba pokazać z lotu ptaka, bo wbrew pozorom, rozmiar ma znaczenie.

Panoramy sferyczne z wysokości - przebudpwa Stadionu Śląskiego

Inwestycje budowlane

Działania promocyjne inwestycji budowlanych są zwykle wpisane w kosztorys całej realizacji. Jak najciekawiej zaprezentować plac budowy?

Panorama 360 - Wawel z lotu ptaka

Prezentacja miast

Typowe miejskie panoramy sferyczne skupiają się głównie na jego najciekawszych obiektach. A gdyby tak pokazać jednocześnie całe miasto?

Dynamiczne panoramy sferyczne z lotu ptaka

Akcja

Timelapse, kluczowanie poszczególnych ujęć czy panoramy wykonane w wyjątkowo karkołomnych scenach przykują uwagę niejednego widza.

Panoramy 360 - strefa ekonomiczna w Czeladzi z lotu ptaka

Tereny inwestycyjne

Lotnicze panoramy 360 to szczególnie atrakcyjna forma prezentacji terenów inwestycyjnych i działek przeznaczonych na sprzedaż.

SCSiR Swarzędz - panoramy z lotu ptaka

Obiekty sportowe

Rozległe kompleksy sportowe to kolejny dobry pomysł na panoramę lotniczą. Zwłaszcza te zlokalizowane w atrakcyjnych sceneriach.

Masz pytania?

Nic nie zastąpi rzeczowej rozmowy. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznego.