ai360.pl logo
Szukaj

Wirtualne Wycieczki

Zapraszamy na wirtualny spacer

Tworzymy kompleksowe rozwiązania w zakresie produkcji multimedialnych opartych na sferycznej fotografii panoramicznej, tzw. wirtualne spacery.

Wirtualne wycieczki w Google Maps

Wkrocz z nami w wirtualny świat

Wirtualne spacery są doskonałą formą promocji turystycznych destynacji, miast, obiektów hotelowych, restauracji, muzeów czy galerii. Z powodzeniem mogą być także wykorzystywane jako nietuzinkowa forma wizualizacji przestrzeni przemysłowych, terenów inwestycyjny czy pomieszczeń biurowych firm pragnących podkreślić w nietuzinkowy sposób swój własny, nowoczesny wizerunek.

Prezentacje panoramiczne mogą być przygotowane jako aplikacje WEB, lub przeznaczone na platformy alternatywne: komputery stacjonarne, infokioski, terminale multimedialne, urządzenia mobilne (iPod Touch, smartfony HTC, iPhone 3G czy tablety iPad, Samsung Galaxy i wiele innych). Przygotowane w ten sposób wirtualne wycieczki mogą posiadać opcję "autoodtwarzania" - odtwarzająca się samoczynnie prezentacja zbliża się formą do tradycyjnego filmu, zachowując jednak ciągle możliwość pełnej interakcji z użytkownikiem.

Dodatkowo można je umieścić w Google Maps - co z pewnością zwiększy atrakcyjność firmowej wizytówki.

Wirtualne wycieczki w Google Maps

Co oferujemy

Nasza oferta

Szeroki wybór usług tworzenia prezentacji i aplikacji wykorzystujących zdjęcia i filmy sferyczne.

Wirtualne spacery

Tworzenie zaawansowanych i atrakcyjnych prezentacji panoramicznych przeznaczonych do wyświetlenia na dowolnej platformie cyfrowej.

Google Street View

Tworzenie wirtualnych spacerów przeznaczonych do publikacji w Google Maps jako rozszerzenie technologii Google Street View.

Rekonstrukcja prezentacji

Przebudowa i dostosowanie istniejących prezentacji opartych na przestarzałych technologiach (np. Adobe Flash czy JAVA) do nowych trendów i technologii.

Systemy panoramiczne

Aplikacje WEB integrujące internetowe narzędzia z fotografią sferyczną jako warstwą wspomagającą prezentację danych czy wizualizację procesów.

Aplikacje mobilne

Tworzenie prezentacji panoramicznych i aplikacji dedykowanych dla osobistych urządzeń dotykowych z ekranami o niewielkich rozmiarach.

Witualna rzeczywistość

Tworzenie prezentacji przeznaczonych do wyświetlania w goglach VR z dowolnie zaprojektowanym interfejsem i funkcjonalnością.

Przykłady

Prezentacje 360

Wirtualne spacery to przede wszystkim promocja. Ale nie tylko. Przedstawiamy kilka typowych pól zastosowania tego typu prezentacji.

Wirtualny spacer po zabytkach Dolnego Śląska

Wirtualne muzeum fresków

Wirtualny spacer po zabytkach Dolnego Śląska wyróżniających się bogatymi zdobieniami. Całość zaprezentowana w formie gigapanoram sferycznych.

Rezydencje Prezydenta RP - wirtualna wycieczka

Rezydencje Prezydenta RP

Cykl wirtualnych spacerów po rezydencjach Prezydenta RP: Pałacu Prezydenckim, Belwederze oraz Zameczku Prezydenckim w Wiśle.

Wirtualny Powiat Wielicki

Wirtualny Powiat Wielicki

W 2009 roku był to jednen z największych spacerów wirtualnych w Polsce. Sukiennice, Kopalnia Soli i inne atrakcje. Ponad 300 panoram.

Wirtualny spacer po Salonie Agata Targówek

Agata Targówek - Strefa Premium

Pierwotnie przeznaczony na Google Maps, ten wirtualny spacer może być przykładem wykorzystania technologii 360 do sprzedaży.

Wirtualne zwiedzanie SKansenu w Pszczynie

Zagroda Wsi Pszczyńskiej

Zagroda Wsi Pszczyńskiej – skansen grupujący zabytki drewnianej architektury ludowej z regionu pszczyńskiego.

Virtual Tour - Caponga Beach

Caponga Beach

Dla klienta z Wielkiej Brytanii wykonywaliśmy spacer po Caponga Beach w brazylijskiej Fortalezie. W formie renderów 3D.

Wirtualne zwiedzanie Bielska-Białej

Wirtualne Bielsko

Obszerny wirtualny spacer promujący uroki Bielska-Białej. Zawiera unikalne panoramy np. jedyne w Polsce wykonane z samolotu.

PM Auschwitz-Birkenau - wirtualny spacer

Auschwitz-Birkenau

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau fotografujemy od lat. Wirtualny spacer po obozach Auschwitz I i II to tylko jedna z realizacji.

Wirtualne zwiedzanie województwa śląskiego

Slaskie.travel

System 250 wirtualnych spacerów prezentujących najciekawsze atrakcje województwa śląskiego to ponad 2 tysiące panoram i gigapanoram.

Masz pytania?

Nic nie zastąpi rzeczowej rozmowy. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznego.