separator

Oferta

Wirtualne wycieczki

Interaktywne video 360°

Panoramy sferyczne

Zdjęcia 3d obiektów

Panoramy mobilne

Fotografia reklamowa

Panoramy z lotu ptaka

Broszury Flipping Book

Gigapanoramy

Serwisy internetowe

Integracja mobilnej wersji wirtualnej wycieczki z pozostałymi modułami smartfonów, w tym z wbudowanymi systemami geolokalizacyjnymi (np. Google Maps) czyni zeń doskonałe narzędzie umożliwiające nie tylko wirtualne zwiedzanie, ale także pomocne w odnalezieniu danego miejsca, wytyczeniu trasy dojazdu wraz z przedstawieniem szczegółowego planu podróży. Wszystko to może w niedalekiej przyszłości zrewolucjonizować sposób promocji turystyki na całym świecie, a multimedialny przewodnik turystyczny w każdej kieszeni stanie się standardem.

Panoramy mobilne

Panoramy w urządzeniach mobilnych

Na świecie lawinowo wzrasta liczba użytkowników inteligentnych telefonów komórkowych (smartfonów). Firma konsultacyjno-badawcza Wireless Expertise szacuje, że w 2013 r. liczba użytkowników tych urządzeń będzie wynosiła 1,6 mld, a rynek programów mobilnych będzie warty ok. 16 mld dolarów.

Juz dziś - z myślą o potencjalnych turystach korzystających z tego rodzaju urządzeń - przygotowaliśmy mobilne wersje naszych wirtualnych spacerów, przeznaczone do do oglądania w takich urządzeniach przenośnych jak iPod Touch, inteligentnych telefonach komórkowych: iPhone, HTC, Blackberry oraz tabletach: iPad, Samsung Galaxy i wielu innych urządzeniach przenośnych.

Możliwości

Smartfony to coś więcej niż tylko telefony komórkowe - ich możliwości oraz moc obliczeniowa coraz bardziej przypominają możliwości komputerów przenośnych. Jednak w przeciwieństwie do poczciwego peceta, smartfon zmieści się w kieszeni co sprawia, że mamy go zawsze pod ręką, bez względu na to czy jesteśmy w domu, w pracy czy na wakacjach. Z tego powodu, nadają się one idealnie na multimedialne, interaktywne przewodniki turystyczne, których nigdy nie zapomnimy zabrać ze sobą na wczasy.

Zalety mobilnych wesji wirtualnych wycieczek

  • Sferyczne zdjęcia panoramiczne pozwolą ci na szybkie wirtualne zwiedzenie najciekawszych okolicznych atrakcjach turystycznych, a dzięki temu na wybór miejsc które zwiedzimy w rzeczywistości.
  • Zawarte w prezentacji opisy obiektów czy miejsc przybliżą ich historię oraz zapoznają z niejedną ciekawostką .
  • Integracja z systemami geolokalizacyjnymi ułatwi Ci szybkie odnalezienie szukanego miejsca, a także wytyczenie i zaplanowanie trasy dojazdu.
  • Dołączone do wycieczki narzędzia pomogą Ci również zlokalizować najbliższe muzem, hotel, restaurację czy bankomat.
  • Zawarta w smartfonie przeglądarka internetowa umożliwi Ci uzyskanie dodatkowych informacji turystycznych czy informacji o wybranym hotelu.

Zobacz też: