ai360.pl logo
Szukaj

Blog

BRUK Sp. z o.o. Showroom
BRUK Sp. z o.o. Showroom
BRUK Sp. z o.o. Showroom

BRUK Sp. z o.o. Showroom

Jak wykorzystać wirtualny spacer? Pokaże Wam to firma BRUK Sp. z o.o. z Czyżowic. Jak mało która potrafiła zintegrować stosunkowo prostą prezentację panoramiczną z katalogiem produktów znajdującym się na firmowej stronie internetowej.

Intencją tego prostego spaceru wirtualnego po ogródku wystawowym była możliwość wirtualnego zwiedzania wraz z szybkim uzyskaniem informacji o poszczególnych elementach architektury ogrodowej - zwłaszcza ich wariantach i cenach. Stąd obszerna sieć hotspotów zawierających nie tylko nazwy ale i linki do podstron ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych produktów.

Dzięki zastosowaniu "deeplinking" również zawarty na stronie internetowej producenta katalog zawiera odnośniki do wirtualego spaceru, przy czym wyświetlona jest konkretna panorama z ustalonym widokiem danego elementu, który można szczegółowo obejrzeć nie tylko w formie zdjęcia produktowego ale i zobaczyć, jak będzie się prezentował w ogrodowej scenerii.

Zobacz projekt

Etykiety

Masz pytania?

Nic nie zastąpi rzeczowej rozmowy. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznego.