ai360.pl logo
Szukaj

Blog

Muzeum Niepołomickie wirtualnie
Muzeum Niepołomickie wirtualnie
Muzeum Niepołomickie wirtualnie

Muzeum Niepołomickie wirtualnie

Najnowsza, wykonana przez nas wycieczka panoramiczna Muzeum Niepołomickiego zawiera 25 nowych panoram wnętrz i ekspozycji muzealnych, a także 2 zestawy archiwalnych już tematów - Galerię Sztuki Polskiej XIX wieku Muzeum Narodowego w Krakowie oraz Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa. Dzięki temu słynne już „Sukiennice w Niepołomicach” odżyły na nowo.

Świadoma faktu, że wraz z blokowaniem przez współczesne przeglądarki treści związanych z technologią Adobe Flash wiele materiałów multimedialnych zostanie bezpowrotnie utraconych Dyrekcja Muzeum Niepołomickiego zwróciła się do nas z propozycją przebudowy isniejącej prezentacji i dostosowanie jej do nowszych standardów internetowych. Ponieważ w grę wchodziło również wykonanie nowych zdjęć aktualnych ekspozycji muzealnych zaproponowaliśmy stworzenie zupełnie nowej prezentacji obejmującej zarówno nowy i archiwalny już materiał fotograficzny. Tak powstało nowe Wirtualne Muzeum Niepołomickie.

Prezentacja dostępna jest w wersji na urządzenia mobilne (tablety i smatfony) a także gogle wirtualnej rzeczywistości takie jak Samsung Gear VR czy Oculus Quest, dzięki czemu wirtualne zwiedzanie zapewnia zupełnie nowe wrażenia. Aplikacja w trybie VR zapewnie te same możliwości jak w trybie standardowym i daje się w całości kontrolować wyłącznie ruchem głowy.

Zobacz projekt

Etykiety

Masz pytania?

Nic nie zastąpi rzeczowej rozmowy. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznego.