ai360.pl logo
Szukaj

Blog

IKEA METOD Showroom
IKEA METOD Showroom
IKEA METOD Showroom

IKEA METOD Showroom

IKEA zdecydowała się na całkowitą zmianę asortymentu kuchennego, wprowadzając nowy system mebli - METOD mający zastąpić dotychczasowy system FAKTUM. Ma umożliwić on jeszcze lepsze dopasowanie kuchni do indywidualnych potrzeb Polaków.

W ramach przebudowy działów kuchennych we wszystkich sklepach IKEA w Polsce powstać ma 109 ekspozycji całkowicie nowych wnętrz. Będzie tam można znaleźć różnorodne propozycje wystroju kuchni: w stylu tradycyjnym, nowoczesnym oraz typowo skandynawskim. Dodatkowo w innych działach powstanie ponad 30 innych aranżacji wnętrz obejmujących kuchnię, np. pokój dzienny z otwartą kuchnią czy mieszkanie z aneksem kuchennym.

Prezentowany w czerwcu w warszawskiej Domotece system METOD doczekał się rejestracji w 360 stopniach. W efekcie powstał cyfrowy showroom prezentujący kompletne zabudowy ale i poszczególne elementy czy nawet moduły. Przygotowana przez nas prezentacja zawiera opis wybranych produktów a także elementy interaktywne (w formie animacji poklatkowych) umożliwiające zajrzenie do wnętrza szafek lodówek czy zmywarek.

Zobacz projekt

Etykiety

Masz pytania?

Nic nie zastąpi rzeczowej rozmowy. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznego.