ai360.pl logo
Szukaj

Blog

Filharmonia Narodowa - gigapanoramy
Filharmonia Narodowa - gigapanoramy

Filharmonia Narodowa - gigapanoramy

Kolejne nietypowe zlecenie „na już” - panorama potrzebna do stworzenia środowiska CAVE. Z uwagi na natłok zadań nie byliśmy w stanie dokonać rejestracji ale udało nam się wygospodarować nieco czasu na złożenie panoram z materiału dostarczonego przez klienta. Tak powstały 2 gigapanoramy sferyczne Filharmonii Narodowej w Warszawie. Każda z nich ma 2Gpx (65000x32500px).

Nie braliśmy jeszcze udziału w takim eksperymencie - panorama wyświetlana na kilku wyświetlaczach LED tworzących box i mająca stworzyć środowisko wirtualne na potrzeby programu telewizyjnego. Ponieważ Zamawiający nie do końca orientował się w możliwościach i ograniczeniach technologicznych potrzebne było stworzenie interaktywnej symulacji pozwalającej na dobranie odpowiedniego ujęcia sali Filharmonii a także pokazującej zachowanie perspektywy podczas poruszania się w wirtualnym środowisku.

Zobacz projekt

Etykiety

Masz pytania?

Nic nie zastąpi rzeczowej rozmowy. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznego.