ai360.pl logo
Szukaj

Blog

CIOP-PIB - wirtualny spacer
CIOP-PIB - wirtualny spacer
CIOP-PIB - wirtualny spacer

CIOP-PIB - wirtualny spacer

Kolejny wirtualny spacer - tym razem dla CIOP-PIB. Instytut jest podstawową placówką naukowo-badawczą w Polsce zajmującą się kompleksowo problematyką kształtowania warunków pracy zgodnie z psychofizycznymi możliwościami człowieka. To właśnie tutaj prowadzono badania badania maseczek medycznych, innych środków ochrony układu oddechowego a także środków ochrony indywidualnej w kontekście działań prewencyjnych związanych z pandemią COVID-19.

Przedmiotem działania Instytutu jest prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych prowadzących do nowych rozwiązań technicznych i organizacyjnych w zakresie ochrony pracy w dziedzinie bezpieczeństwa, higieny pracy i ergonomii oraz wykonywanie innych zadań szczególnie ważnych dla osiągnięcia celów polityki społeczno-gospodarczej państwa w tej dziedzinie.

Na potrzeby wirtualnej wycieczki po instytucie wykonane zostały 34 panoramy o rozdzielczości 128Mpx oraz jedna panorama z lotu ptaka prezentująca zabudowania i okolicę Instytutu. Całość dostępna jest w 2 wersjach językowych - polskiej i angielskiej.

Zobacz projekt

Etykiety

Masz pytania?

Nic nie zastąpi rzeczowej rozmowy. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznego.