ai360.pl logo
Szukaj

Blog

Masterm - osiedle Trójpole
Masterm - osiedle Trójpole

Masterm - osiedle Trójpole

Wyobraź sobie nowoczesne, stylowe miejsce w sercu miasta, pełne zieleni, rzut beretem od sklepów, szybkiej linii tramwajowej, kluczowych arterii, linii kolejowej i podmiejskich jezior. Wyobraź sobie, że możesz do woli odpoczywać w otoczeniu roślin, bez wychodzenia z domu. Tak zaczyna się opis jednej z inwestycji deweloperskich, do których stworzyliśmy kolejną prezentacje panoramiczną.

Trójpole to inwestycja przełomowa, wpisująca się w trend miejskich, piętrowych ogrodów, które pozwalają cieszyć się urokiem miasta, lecz - gdy trzeba - również odpocząć od jego zgiełku. Trudno to nazwać osiedlem - to właściwie kompleks składający się z dwóch budynków willowych i trzech budynków piętrowych (3- i 4-kondygnacyjnych).

Zieleń jest tutaj wszędzie - na ziemi, balkonach, tarasach i dachach. Rośliny nie tylko odświeżają i oczyszczają powietrze z toksyn, lecz także obniżają temperaturę w upały. Potencjalni nabywcy z pewnością docenią także ich wspaniałe zapachy i zieloną barwę, której udowodniono pozytywny wpływ na samopoczucie.

Prezentacja została wykonana przez nas, ale materiał zdjęciowy został przygotowany i dostarczony przez poznańską firmę Aveos specjalizującą się w rejestracji ujęć z lotu ptaka. Co ciekawe, panoramy wnętrz zostały zarejestrowane kamerą sferyczną Kandao Qoocam 8K, która może nie oferuje jakości współczesnych lustrzanek a więc niekoniecznie nadaje się przy prezentacji bogatych wnętrz muzealnych, ale może stanowić rozsądny kompromis między jakością i ceną zdjęć. W każdym razie kompromis akceptowalny przez klienta.

Zobacz projekt

Etykiety

Masz pytania?

Nic nie zastąpi rzeczowej rozmowy. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznego.