ai360.pl logo
Szukaj

Blog

Centrum LIM - Hotel Marriott
Centrum LIM - Hotel Marriott
Centrum LIM - Hotel Marriott

Centrum LIM - Hotel Marriott

Po wirtualne spacery, jako narzędzia prezentacji własnej oferty coraz częściej sięgają administratorzy obiektów biurowych i lokali do wynajęcia. Jedną z ostatnich realizacji zleciło nam Centrum LIM - Hotel Marriott, którego biurowiec na stałe wpisał sie w krajobraz warszawskiego Śródmieścia.

Centrum LIM - Hotel Marriott jest kompleksem biurowo-hotelowym, zlokalizowanym w ścisłym centrum Warszawy. Składa się z dwóch kondygnacji podziemnych, trzykondygnacyjnego podium oraz czterdziestodwupiętrowej wieży, będącej jedną z najbardziej rozpoznawalnych wizytówek Warszawy.

Powierzchnie biurowe do wynajęcia zlokalizowane są w podium i dolnej części wieży (pomiędzy piętrami 5 i 19). To właśnie te przestrzenie stały się głównym tematem kolejnej wirtualnej wycieczki składającej się z ponad 30 panoram.

Prócz wnętrz, w prezentacji można także zobaczyć widoki z zewnątrz (z możliwością przełączania widoku z dziennego na nocny) a także najbliższe otoczenie w formie wysokiej rozdzielczości sfer z lotu ptaka. Panoramy (prezentujące okolicę za dnia i o zmierzchu) wykonane zostały w rozdzielczości niemal 400 Mpx z wysokości do 100 m nad poziomem gruntu.

Zobacz projekt

Etykiety

Masz pytania?

Nic nie zastąpi rzeczowej rozmowy. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznego.