ai360.pl logo
Szukaj

Blog

Muzeum Zamkowe w Pszczynie
Muzeum Zamkowe w Pszczynie
Muzeum Zamkowe w Pszczynie
Muzeum Zamkowe w Pszczynie
Muzeum Zamkowe w Pszczynie

Muzeum Zamkowe w Pszczynie

Wirtualny spacer po Muzeum Zamkowym w Pszczynie to jedna z naszych wczesnych realizacji. Pierwsze panoramy wykonaliśmy tam w 2006 roku. Następne dwa lata później. Wraz z koniecznością odświeżenia materiału fotograficznego, po 13 latach wracamy tam ponownie. Efektem naszych prac jest kolejna wirtualna wycieczka z większą ilością panoram (o dużo wyższej jakości) oraz obszerniejszą prezentacją dostępną w aż pięciu wersjach językowych.

Wirtualny spacer zawiera 80 panoram sferycznych o rozdzielczości 72Mpx. Konieczne było zatem zaprojektowanie aplikacji w taki sposób, by wirtualny zwiedzający nie gubił się w gąszczu zdjęć. Całość została zatem podzielona na grupy tematyczne: widoki z zewnątrz, parter, poszczególne piętra i zajmująca zamkowe piwnice zbrojownia. Atrakcyjny i przejrzysty interfejs, zwięzłe opisy oglądanych pomieszczeń, plany kondygnacji oraz nawiązująca stylistycznie do epoki ścieżka dźwiękowa sprawia, że prezentacja stanowi kompletne i atrakcyjne kompendium wiedzy o tym unikatowym obiekcie.

Prezentacja dostępna jest zarówno na komputery osobiste jak i urządzenia mobilne (tablety i smartfony).

Zobacz projekt

Etykiety

Masz pytania?

Nic nie zastąpi rzeczowej rozmowy. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznego.