ai360.pl logo
Szukaj

Blog

Danex - wirtualna wycieczka
Danex - wirtualna wycieczka
Danex - wirtualna wycieczka

Danex - wirtualna wycieczka

Zakłady przemysłowe należą do tego segmentu rynku, który tradycyjnie nie był dotychczas zainteresowany prezentacjami związnymi tematycznie z wirtualną rzeczywistością. Trwająca od niemal roku pandemia SARS-CoV-2 wymusiła jednak zmianę podejścia w wielu aspektach prowadzenia działalności gospodarczej. Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, podróżowanie i spotkania biznesowe stają się ogromnym wyzwaniem lub - co zdarza się coraz częściej - są niemożliwe do zrealizowania. Sytuacja ta wymusza stałe poszukiwanie nowych rozwiązań.

Firma Danex to kolejny podmiot gospodarczy widzący w technologiach VR potencjał, który - przynajmniej w części - może zniwelować ograniczenia związane z sanitarnymi obostrzeniami. Zamówiona przez niego prezentacja panoramiczna dwóch zakładów przemysłowych powstała z myślą o wykorzystaniu jej w kontaktach z potencjalnymi partnerami handlowymi.

Wykonana przez nas wirtualna wycieczka składa się z ponad 50 panoram sferycznych wśród których znalazło się 5 ujęć z lotu ptaka. Dostępna jest w 2 wersjach językowych. Zdjęcia panoramiczne wykonała poznańska firma Aveos.

Ze względu na tajemnice handlowe związane głównie z nowoczesnym parkiem maszynowym, dostęp do niej ograniczony został jedynie do autoryzowanych użytkowników.

Etykiety

Masz pytania?

Nic nie zastąpi rzeczowej rozmowy. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznego.