ai360.pl logo
Szukaj

Blog

Beyond.pl Data Center Campus Virtual Tour
Beyond.pl Data Center Campus Virtual Tour
Beyond.pl Data Center Campus Virtual Tour

Beyond.pl Data Center Campus Virtual Tour

„Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, podróżowanie i spotkania biznesowe face to face są ogromnym wyzwaniem. Nowa rzeczywistość wymaga nowych rozwiązań. Beyond.pl Virtual Tour jest naszą odpowiedzią na aktualne ograniczenia.” możemy przeczytać na stronie Beyond.pl Data Center kampus w Poznaniu.

Chcąc przybliżyć potencjalnym kontrahentom jedyne w Europie Data Center z certyfikacją Rated 4, Beyond.pl Sp. z o.o. zdecydowała się stworzyć interaktywne narzędzie do zwiedzania kampusu Data Center 2 w Poznaniu.

Wykonany przez nas wirtualny spacer składa się z 40 panoram dostarczonych przez Zamawiającego, wśród których znajdują się także ujęcia z lotu ptaka, na któych przedstawiono między innymi wizualizacje prezentujące planowaną rozbudowę kampusu.

Z uwagi na charakter obiektu i konieczność dochowania wszelkich procedur bezpieczeństwa, prezentacja nie jest dostępna publicznie.

Zobacz projekt

Etykiety

Masz pytania?

Nic nie zastąpi rzeczowej rozmowy. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznego.