ai360.pl logo
Szukaj

Blog

Szydłowieckie Centrum Kultury Zamek
Szydłowieckie Centrum Kultury Zamek
Szydłowieckie Centrum Kultury Zamek

Szydłowieckie Centrum Kultury Zamek

Projekt „Kultura w sieci” spotkał się z największym w historii programów dotacyjnych Narodowego Centrum Kultury zainteresowaniem: do programu zgłoszono łącznie 5 948 wniosków, z których ostatecznie wyłoniono 1 182 zwycięskie projekty. Jednym z beneficjentów programu było Szydłowieckie Centrum Kultury Zamek, dla którego wykonaliśmy nasz kolejny wirtualny spacer.

Wirtualna wycieczka składająca się z 30 panoram prezentuje efektowny renesansowy zamek - dawną rezydencję Radziwiłów, Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych, zamkową Restaurację oraz pomieszczenia zajmowane przez Szydłowieckie Centrum Kultury Zamek. Warto wspomnieć, że jest to pierwsza prezentacja którą zrealizowaliśmy w rozdzielczości 20k co zapewnia niezwykłą jakość panoram.

Projekt „Wirtualny Spacer po zamku w Szydłowcu” realizowany był wspólnie ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Szydłowca Partnerami medialnymi zostali Nasz Szydłowiec, Echo Dnia i Radio Kielce.

Zobacz projekt

Etykiety

Masz pytania?

Nic nie zastąpi rzeczowej rozmowy. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznego.